De Route 2018

De route 2018

De route van 2018 is bekend! Ook dit jaar zijn er weer kleine wijzigingen in de route en posten. Zo komen we terug op een post uit het verleden, Arboretum Poort Bulten. Wij zelf vinden de route weer fantastisch. Hopelijk jullie ook!

De start/finish locatie:
Erve Beverborg
Lutterzandweg 15
7587 LH De Lutte

 

Post overzicht

PostPlaatsafstand onderlingafstand totaal
1Wewwelstadpad53005300
2Arboretum Poort Bulten32008500
3De Wilmersberg330011800
4Landgoed de Hulst190013700
5Mierenest360017300
6CreaUnit470022000
7Fam. Mollink (Ekelhofsveldweg)710029100
8Kasteel ’t Singraven310032200
9Gemeentehuis Denekamp350035700
10“t Klöpkeshoes170037400
11Finish De Beverborg479542195

Noot: Afstanden zijn afgerond naar hele getallen

 

Route 2018 als GPX-file
Download hier de GPX file (zip* bestand)
*Unzip bestand
Stap 1. Ga je met je muis boven het .ZIP bestand staan
Stap 2. Klik op je rechtermuisknop
Stap 3. Kies de optie “Uitpakken”. Vervolgens kies je de map waar je het naartoe wilt uitpakken. Let op ending .gpx GEEN .txt
Neem contact op om de GPX file per e-mail te ontvangen: promotie@landgoedtwentemarathon.nl